Najbliższe transmisje

Organizujesz mecz, koncert, spektakl lub inne ciekawe wydarzenie?

 

Pokaż to całemu światu!

wykorzystaj

transmisje online

 

NIEOGRANICZONY ZASIĘG

Nasze transmisje docierają do najdalszych zakątków świata. Wykorzystaj to - pokażemy Twoje wydarzenie wszystkim, którzy są w zasięgu Internetu!

NOWE MOŻLIWOŚCI

Transmisja video na żywo to nowoczesny sposób prezentowania wszelkiego typu wydarzeń, do niedawna dostępny tylko dla wielkich sieci telewizyjnych. Obecnie dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych przeprowadzanie transmisji video jest dostępne praktycznie dla każdego. Jest to niespotykana dotąd możliwość szerszego promowania kultury, sportu, nauki oraz wszelkiego typu innych wartościowych działań i inicjatyw.

PROMOCJA POLSKICH TALENTÓW  

Przekaz video jest prezentowany w sieci internetowej, dzięki czemu odbiorcami mogą być osoby na całym świecie. Daje to możliwość nieograniczonej promocji wszelkiego typu wartościowych działań, instytucji, lokalnych inicjatyw oraz polskich talentów w skali całego globu. Aktualny styl życia stwarza nową potrzebę dostępności kultury, sportu, nauki, itp. nie tylko lokalnie, ale również w inny sposób - np. w internecie. Transmisje na żywo dają możliwość przeżywania wydarzeń w tzw. "czasie rzeczywistym". Do tej pory taką możliwość mieli tylko odbiorcy bezpośredni - teraz dzięki sieci internet, te emocje mogą sięgać tysiące kilometrów poza salę koncertową, halę sportową czy centrum szkoleniowe. Dostępność przeżywania w czasie rzeczywistym danego wydarzenia znacznie podwyższa jego popularność oraz zwiększa grono wielbicieli.

SIECI SPOŁECZNOŚCIOWE

Wykorzystanie internetu do transmisji pozwala na dodatkowe wykorzystanie sieci społecznościowych (facebook, google, youtube, itp) do promowania wydarzeń milionom użytkowników. Promowanie poszczególnych wydarzeń może być skierowane do odpowiednio dobranych grup społecznościowych. Wykorzystanie możliwości promowania wydarzenia przez samych użytkowników, z pewnością zaowocuje efektywniejszym dotarciem do szerszego grona odbiorców.

ARCHIWIZACJA

Każde transmitowane wydarzenie jest również nagrywane, dzięki czemu istnieje możliwość dowolnego wykorzystywania zrealizowanych nagrań. Nagrania te mogą służyć do dokumentowania dorobku, wykorzystania jako materiał szkoleniowy lub promowania kolejnych wydarzeń. Z każdej realizacji można również wydać płytę DVD, która może być oryginalnym upominkiem, możliwością uzyskania dodatkowych dochodów lub sposobem na reklamę ofert, inicjatyw, itp.  

DODATKOWY DOCHÓD

Transmisje mogą być biletowane - może być pobierana opłata od każdego widza. Rozwiązanie to pozwala na zwrot kosztów realizacji, dodatkowy dochód dla wykonawców lub nawet organizację zbiórek pieniężnych na określony cel. Sprzedaż nagrań w formie DVD również jest prostym i efektywnym sposobem na pozyskiwanie środków na różnego typu potrzeby.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Do transmisji wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie przetwarzania, przesyłu oraz udostępniania sygnału video, udostępniane przez głównych światowych dostawców w branży IT. Podczas realizacji wykorzystywanych jest kilka kamer, co daje możliwość miksowania obrazu w czasie rzeczywistym. Pozwala to na wykorzystanie materiału od razu po nagraniu, co znacznie obniża koszty przedsięwzięcia poprzez wyeliminowanie czasochłonnego etapu postprodukcji.

NIEOGRANICZONA DOSTĘPNOŚĆ

Zarówno transmisje na żywo, jak i nagrania mogą być udostępniane w dowolnym serwisie internetowym z możliwością oglądania na komputerze, urządzeniu przenośnym lub w telewizorze. Nagrania mogą być również umieszczane automatycznie na dowolnym kanale video, np. Youtube.

KOSZT

Koszty realizacji transmisji są zróżnicowane - już od 5 zł/min (uzależnione jest to od budżetu, sposobu realizacji oraz udostępniania materiałów), ustalane indywidualnie z organizatorem z możliwością negocjacji. Istnieje możliwość bezpłatnych transmisji. O szczegóły proszę pytać drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie - 602 109 502

Chcesz oglądać ZA DARMO

transmisje meczów, koncertów i innych wydarzeń?

ZAPISZ SIĘ!

Będziemy informowali Ciebie na bieżąco

 

POLUB NAS!