Reklama na dvd

Zapraszamy do skorzystania z możliwości reklamy na DVD.

Nasze realizacje - ciekawe wydarzenia, koncerty lub spektakle nagrane na DVD mogą być również nośnikiem Twojej oferty. Płyty DVD mogą trafić zarówno do szerokiego grona odbiorców, jak również do wybranych grup osób dzięki wykorzystaniu portali społecznościowych, sklepów internetowych, stacjonarnych punktów sprzedaży, koncertów oraz innych wydarzeń.

Elegancka płyta DVD może być również oryginalnym upominkiem dla Twoich klientów, partnerów lub pracowników.

Twoja oferta może znaleźć się na okładce, nośniku oraz podczas filmu. Może to być logo firmy, baner, jak również film reklamowy.

Umieszczając swoją reklamę na DVD, stajesz się sponsorem kultury, sportu lub innych inicjatyw, co niewątpliwie pozytywnie wyróżni Twoją działalność wśród konkurencji.

 

 

Wybrany odbiorca

Nasze realizacje kierujemy do określonych grup odbiorców. Być może jest to grupa Twoich potencjalnych klientów. Opieramy się na szczegółowych statystykach oglądalności, dzięki czemu możemy wyodrębnić interesujące Ciebie segmenty rynku.

 

Trwałość na lata

Płyta DVD jako nośnik reklamowy jest dużo trwalszą alternatywą dla ulotek, reklam w internecie czy reklamy zewnętrznej. Ciekawej płyty DVD nie wyrzuca się do śmieci jak ulotkę - korzysta się z niej, nawet codziennie. Dzięki temu nasz widz staje się regularnym odbiorcą Twojej oferty, nawet na wiele lat.

 

Dopasowany materiał

Samodzielnie wybierasz materiał filmowy dla swojej reklamy. Może to być jedna z naszych realizacji - koncert, spektakl lub inne ciekawe wydarzenia. Możemy również na Twoje życzenie zorganizować specjalne wydarzenie i zrealizować materiał filmowy, np. koncert Twojego ulubionego wykonawcy.

 

Oryginalny upominek

Unikatowe nagranie DVD może być ciekawą alternatywą dla gadżetów reklamowych czy upominków promocyjnych. Kubek, długopis czy brelok jest na pewno skutecznym przedmiotem reklamującym Twoją firmę, ale płyta DVD z ciekawym nagraniem może emocjonalnie przywiązać do siebie Twojego klienta - dobrze wiesz jaką to ma wartość. Na pewno chcesz, żeby taka płyta z była oglądana i słuchana codziennie, bo może znaleźć się na niej Twoje, logo, oferta lub nawet film reklamowy.

 

Wyłączność nakładu

Jeżeli chcesz mieć wyłączność na określony nakład danego materiału filmowego, możesz zamówić dowolną ilość płyt DVD - 500, 1000 lub więcej. Płyty z zamówionego nakładu będą zawierały tylko Twoje materiały reklamowe. Szata graficzna nakładu zostanie zaprojektowana zgodnie z Twoimi preferencjami.

 

 Zapraszamy do kontaktu >>>

 

 

Oświadczenie

Szanowni Kibice, drodzy abonenci Zobacz.tv

Mało jest osób i firm w Polsce, którym zależałoby na kobiecej piłce ręcznej, tak jak nam.  Tym bardziej jest nam przykro,  że pierwsze dwie serie nowego sezonu PGNiG Superligi kobiet pokazane przez Zobacz.tv nie spełniły waszych i naszych oczekiwań.  Dostaliśmy dziesiątki maili, telefonów i uwag dotyczących zaistniałych problemów.  Dziś możemy tylko otwarcie przeprosić za kłopoty techniczne, abstrahując  od faktu, że w większości przypadków były całkowicie niezależne od nas samych.  Bierzemy bowiem pełną odpowiedzialność za produkt, który chcemy wam dostarczać, nie tylko przez wzgląd na warunki umowy z Superligą, ale przez etykę pracy, szacunek do odbiorców i naszych przyjaciół ze świata piłki ręcznej. 

Przez ostatnie trzy lata przemierzyliśmy dziesiątki, jeśli już nie setki tysięcy kilometrów, by móc relacjonować dla was mecze najróżniejszych kategorii. Transmitowaliśmy spotkania towarzyskie, turnieje przedsezonowe, starcia pierwszoligowców, zmagania w mistrzostwach i pucharze Polski, a także rozgrywki europejskich pucharów  z finałem Challenge Cup włącznie.  W 2018 podjęliśmy współpracę z Europejską Federacją Piłki Ręcznej, dla której zrealizowaliśmy kilkanaście produkcji, w tym turniej kwalifikacyjny Ligi Mistrzyń czy  grupową rywalizację w Pucharze EHF.  Już w zeszłym sezonie mieliśmy zielone światło  od połowy zespołów PGNiG Superligi kobiet, które doceniały nasze zaangażowanie i gotowość do działań. 

Główną przyczyną naszych problemów było niedoszacowanie czasu potrzebnego na przyjęcie odpowiednich metod realizacji, zaprojektowanie struktury działania systemu, modyfikacja aktualnych funkcjonalności, zaprogramowanie algorytmów, przygotowanie systemu prezentacji grafik, integracja statystyk, organizacja logistyczna (8 hal sportowych na obszarze całej Polski), rekrutacja ekip, wdrożenia, testy i modyfikacje. Aktualna sytuacja w kraju dodatkowo negatywnie wpłynęła na podejmowane przez nas działania. Konsekwencje, także dla nas samych są naprawdę frustrujące.  Nie poddajemy się, gdyż chcemy i będziemy pokazywać sportową rywalizację na coraz wyższym poziomie realizacyjnym.  Jesteśmy samokrytyczni i doskonale widzimy, gdzie mamy braki i największe możliwości rozwoju.

W związku z powyższym prosimy was o kredyt zaufania, bo nie jesteśmy ludźmi z przypadku i nie działamy przy piłce ręcznej od wczoraj. Dziękujemy za płynące też słowa wsparcia od osób widzących z bliska, ile pasji i serca wkładamy w nasze działania od 2017 roku. Czujemy się współwinni wszelkich zaistniałych kłopotów, dlatego wkrótce zaproponujemy rozwiązania, które będą rekompensatą dla naszych abonamentów.