Reklama na dvd

Zapraszamy do skorzystania z możliwości reklamy na DVD.

Nasze realizacje - ciekawe wydarzenia, koncerty lub spektakle nagrane na DVD mogą być również nośnikiem Twojej oferty. Płyty DVD mogą trafić zarówno do szerokiego grona odbiorców, jak również do wybranych grup osób dzięki wykorzystaniu portali społecznościowych, sklepów internetowych, stacjonarnych punktów sprzedaży, koncertów oraz innych wydarzeń.

Elegancka płyta DVD może być również oryginalnym upominkiem dla Twoich klientów, partnerów lub pracowników.

Twoja oferta może znaleźć się na okładce, nośniku oraz podczas filmu. Może to być logo firmy, baner, jak również film reklamowy.

Umieszczając swoją reklamę na DVD, stajesz się sponsorem kultury, sportu lub innych inicjatyw, co niewątpliwie pozytywnie wyróżni Twoją działalność wśród konkurencji.

 

 

Wybrany odbiorca

Nasze realizacje kierujemy do określonych grup odbiorców. Być może jest to grupa Twoich potencjalnych klientów. Opieramy się na szczegółowych statystykach oglądalności, dzięki czemu możemy wyodrębnić interesujące Ciebie segmenty rynku.

 

Trwałość na lata

Płyta DVD jako nośnik reklamowy jest dużo trwalszą alternatywą dla ulotek, reklam w internecie czy reklamy zewnętrznej. Ciekawej płyty DVD nie wyrzuca się do śmieci jak ulotkę - korzysta się z niej, nawet codziennie. Dzięki temu nasz widz staje się regularnym odbiorcą Twojej oferty, nawet na wiele lat.

 

Dopasowany materiał

Samodzielnie wybierasz materiał filmowy dla swojej reklamy. Może to być jedna z naszych realizacji - koncert, spektakl lub inne ciekawe wydarzenia. Możemy również na Twoje życzenie zorganizować specjalne wydarzenie i zrealizować materiał filmowy, np. koncert Twojego ulubionego wykonawcy.

 

Oryginalny upominek

Unikatowe nagranie DVD może być ciekawą alternatywą dla gadżetów reklamowych czy upominków promocyjnych. Kubek, długopis czy brelok jest na pewno skutecznym przedmiotem reklamującym Twoją firmę, ale płyta DVD z ciekawym nagraniem może emocjonalnie przywiązać do siebie Twojego klienta - dobrze wiesz jaką to ma wartość. Na pewno chcesz, żeby taka płyta z była oglądana i słuchana codziennie, bo może znaleźć się na niej Twoje, logo, oferta lub nawet film reklamowy.

 

Wyłączność nakładu

Jeżeli chcesz mieć wyłączność na określony nakład danego materiału filmowego, możesz zamówić dowolną ilość płyt DVD - 500, 1000 lub więcej. Płyty z zamówionego nakładu będą zawierały tylko Twoje materiały reklamowe. Szata graficzna nakładu zostanie zaprojektowana zgodnie z Twoimi preferencjami.

 

 Zapraszamy do kontaktu >>>