Informacje

Telewizja Internetowa ZOBACZ.TV powstała jako efekt wieloletniej działalności w obszarze promowania kultury przy pomocy technologii informatycznych.  Do chwili obecnej zrealizowaliśmy kilkadziesiąt transmisji oraz nagrań video wszelkiego typu wydarzeń, przede wszystkim kulturalnych - koncertów, festiwali, spektakli teatralnych, jak również konferencji, wykładów,itp.

Naszym celem jest popularyzowanie dobrych treści przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych.

Skupiamy się na wydarzeniach, ludziach i inicjatywach, które nie są pokazywane w ogólnodostępnej telewizji, a które mają wielką wartość i znaczenie przede wszystkim dla społeczności lokalnych.

 

Dzięki transmisjom na żywo docieramy z przekazem na cały świat, bez konieczności ponoszenia wielkich kosztów. Daje to możliwość bardzo szerokiej promocji wszelkiego typu wydarzeń.

Więcej o korzyściach transmisji na żywo >>>

 

Nasze realizacje filmowe możemy wydawać na płytach DVD, co jest dodatkową korzyścią zarówno dla wykonawców, jak i dla potencjalnych sponsorów. Dystrybucja płyt podczas koncertów, przez sklep internetowy oraz lokalne punkty to możliwość dodatkowej promocji.

Więcej o możliwościach wydawnictw DVD >>>

 

Zapraszamy do współpracy artystów, muzyków, aktorów jak również organizacje, samorządy i firmy - razem zrobimy więcej i dotrzemy jeszcze dalej!