Automatyczne
eKARTY Podarunkowe
kupowane przez kibiców dla drużyny,
to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na
sprzedaż produktów i usług 
w czasie rzeczywistym, dzięki 
transmisji na żywo

  Prowadzisz firmę?     to rozwiązanie jest dla Ciebie!

Korzyści

  • nowi klienci
  • dodatkowy dochód
  • reklama podczas transmisji
  • wyróżnienie na lokalnym rynku
  • status promotora polskich talentów

 Jak to działa?

To proste!

  1. Twoje logo lub baner zostaje umieszczony do wybranej transmisji
  2. Automatycznie generuje się Twoja eKARTA PODARUNKOWA
  3. Widzowie kupują eKarty dla swojej drużyny (przez rywalizację "Doładuj swoją drużynę")
  4. Dochód z karty przelewamy na Twoje konto
  5. Drużyna zgłasza się do Ciebie i korzysta z Twojej oferty do wysokości kwoty zakupionych eKart

Kibice, którzy oglądają nasze transmisje mogą skorzystać z rywalizacji online, którą nazwaliśmy "Doładuj swoją drużynę". Polega to na tym, że po kliknięciu loga swojej drużyny, kibic może kupić drobny prezent zawodnikom, np. suplement, voucher, lub właśnie eKARTĘ podarunkową. Wszystko odbywa się prosto i  automatycznie, włącznie z płatnościami online. Przykład można zobaczyć tutaj>>>. Kibice online, nawet przez kilka godzin transmisji, zachęcani są do tej rywalizacji przez spoty, prezentacje, a nawet komentatora.
Kwota pozyskana z zakupu eKART podarunkowych, przeznaczona jest dla drużyny na zakupy w sklepie sponsora. Ta prosta metoda eliminuje pracochłonne wysyłki towaru, reklamacje, itp., jednocześnie skłaniając zawodników do wizyty w sklepie sponsora, gdzie mogą zapoznać się z całościową ofertą i dokonać dodatkowych zakupów.

Jak skorzystać?

Bardzo prosto! Wystarczy umieścić swój baner reklamowy (lub nawet logo firmy) przy wybranej transmisji w dowolnej kwocie. Baner od razu pokaże się nad filmem oraz na dolnym pasku podczas całej transmisji. W tym samym czasie zostanie wygenerowana automatycznie eKARTA podarunkowa, z możliwością zakupu przez kibiców online w dowolnej ilości.

Ile to kosztuje?

Tyle, ile chcesz! 
A dokładnie 1 grosz za piksel. Czyli cena zależy od wielkości baneru, którą samodzielnie ustalisz. Może to być 10, 50, 100, 1000 zł. Pamiętaj - dzięki tej współpracy, będziemy mogli promować polskie talenty na cały świat, ale zawsze z Twoją reklamą!

 

Więcej informacji na temat umieszczania reklam można zobaczyć tutaj>>>

Nasze rozwiązanie jest nowatorskie. Pozwala ono na realizowanie transmisji, a tym samym na promowanie polskich talentów na cały świat. 
Bardzo zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które chciałyby utrwalić swoją markę wśród tysięcy fanów sportu, jak również pozyskiwać dodatkowe, być może nawet wysokie przychody.

Wspólnie możemy więcej!

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu